top of page

Wonder представляє нову колекціюХарківський бренд Wonder, який від початку повномасштабного вторгнення працював на заході України, повернувся додому та презентує нову колекцію Осінь-Зима 2023-2024.Історія Wonder почалася у 2017 році з ідеального пальта. Творці марки мріяли створювати пальта, які б сподобалися жінкам по всьому світу. В колекціях Wonder вже давно представлені вбрання на всі випадки життя: базові, повсякденні і святкові речі. Проте бренд у прихільників моди асоціюється саме з ідеальним пальтом.
З початку повномасштабного вторгення росії Wonder перенесли виробництво на захід України. Зараз команда повернулася до рідного міста. Тож дизайнери вирішили згадати флагманський продукт, з якого починався бренд, та присвятити йому основну увагу.В новій колекції Осінь-Зима 2023-2024 представлено п’ять моделей пальто: чотири з вовни та одна з кашеміру. Також Wonder зробили ставку на кольори. Тут є базові чорний, сірий, молочний, шоколадний, а також яскраві червоний, фіолетовий, смарагдовий, колір тіффані.Бренд знову повторює свій улюблений прийом. Всі речі створені в незвичному поєднані тканини та функціональності. Наприклад, бомбери з костюмної італійської вовни пропонують доповнити класичними широкими штанами зі спортивними елементами. Від класичного крою у штанах — стрілки, від спортивного — широкий пояс-резинка.
Wonder — це дійсно Made-to-Measure бренд. Дизайнери працюють з найкращими європейськими виробниками тканин. А найбільший скарб Wonder — відпрацьовані роками лекала та посадки. Клієнти по всьому світу цінують бренд за речі, які ідеально сидять по фігурі.
Commentaires


bottom of page