top of page

Wizz Air та Ukrainian Sponsorship Pathway UK виділять 10.000 безкоштовних квитків для українцівWizz Air та візова програма USP UK (Ukrainian Sponsorship Pathway UK) спільно з Choose Love, The Shapiro Foundation та The Steve Morgan Foundation об’єдналися, щоб допомогти українцям у доступі до програми «Homes for Ukraine» у Великобританії.


Авіакомпанія Wizz Air виділить 10.000 безкоштовних квитків українським біженцям для поїздок із сусідніх з Україною країн (Болгарія, Угорщина, Польща, Румунія таСловаччина) до Великобританії на підтримку візової програми від уряду Великобританії «Homes for Ukraine». Спільна ініціатива буде запущена вже цими вихідними: 10 000 безкоштовних квитків будуть доступні на сайті авіакомпанії.


Станом на сьогодні уряд Великобританії видав вже понад 95.000 віз українцям у рамках своєї нової візової програми. Понад 37 000 людей вже прибули до Великобританії завдяки цій новій ініціативі, що дозволить найближчими тижнями прийняти до Великобританії ще більше українських сімей. Безкоштовні квитки Wizz Air будуть доступні на 61 маршруті, що виконує авіакомпанія з Болгарії, Угорщини, Польщі, Румунії та Словаччини до Великобританії, і включають одне місце ручної поклажі та одне місце зареєстрованого багажу (до 32 кг) на особу.


Повний список маршрутів з безкоштовними квитками можна знайти на сайті Wizz Air.

Comments


bottom of page