top of page

When Koala Met Fashion представляє нову колекцію
Український бренд When Koala Met Fashion та декораторка і дизайнерка Анна-Марія Коваль випустили спільну колекцію “Світ без меж”. Вона стала відображенням настроїв та нинішнього стану життя українців.


Через війну багато українців були змушені змінити звичне життя, вимушено покинути рідні домівки і роз'їхатися по всьому світу. Одне залишається незмінним – у якій точці світу не знаходились би українці, у нас є спільна історія і цінності. Саме тому колекція отримала назву “Світ без меж”.
“Колекція, натхненна нашим сьогоденням і поєднує в собі два кольори: чорний та білий. Як уособлення реальності, баланс позитивних і негативних почуттів, які ми переживаємо, різних станів, які відчуваємо протягом дня. Ми прагнули передати настрої українських жінок і створити одяг, який відповідає їхнім запитам”, – коментує Катерина Захараш, засновниця бренду When Koala Met Fashion.

Ідея колекції і колаборації належить засновниці бренда. Мене неймовірно надихнула стилістика, адже це цілковито мій смак. Це міські стильні комплементарні образи та одяг, що створює довершену капсулу у гардеробі. При цьому кожна річ має свої круті яскраві і неординарні деталі – все, як я люблю і ношу”, говорить Анна-Марія Коваль.До колекції ввійшли в'язані та текстильні речі, які можна легко поєднувати між собою та з якими легко створювати різні образи. Це саме той випадок, коли декількох речей вистачить, щоб створити капсулу, позбутися запиту “що одягнути” й щодня вигадувати нові поєднання.


“Світ без меж” – колекція з жіночними силуетами, затишними виробами, в які хочеться повністю зануритися й почуватися максимально комфортно. Особливу увагу в колаборації приділили деталям. Поєднання підкладки та кишеньок, вишиті вручну стіжки – усе це не просто випадковість.Comments


bottom of page