top of page

Новая лінія Wakame by AnnayakeУ новій лінії Wakame by Annayake розкривається сила екстракту вакаме — справжнього подарунка моря. Цей натуральний і екологічний компонент знаходиться в ідеальній біологічній сумісності з клітинами шкіри, завдяки чому легко ними засвоюється, та забезпечує ефективний антивіковий догляд за шкірою, сповільнюючи її старіння та відновлюючи природну красу. З давніх часів цю суперкорисну морську рослину японці використовували в кулінарії, медицині та фітотерапії. Недарма жителі острова Окінава, до раціону яких входить багато вакаме, відрізняються винятковим здоров'ям та довголіттям. Водорості містять багато мікроелементів (цинк, йод, натрій, селен, залізо, марганець, фосфор, вітаміни (A, C, E, K, група В), жирні омега-кислоти, незамінні амінокислоти, полісахариди, флавоноїди, клітковину, природний колаген тощо. Завдяки такому насиченому складу, вакаме мають імуностимулюючу, антиоксидантну та протизапальну дію. У формулах нової лінії концентрований екстракт вакаме надає потужний антивіковий ефект: протистоїть оксидаційному стресу, запаленням, стимулює синтез колагену для підвищення пружності шкіри та відновлення її природного сяяння.


Крем для обличчя Anti-Aging Multiprotection Intensive Cream


Anti-Aging Multiprotection Intensive Cream — щедрість мультиактивної формули. Згодом захисний бар'єр шкіри пошкоджується. Вона втрачає здатність утримувати вологу і зберігати шкірну мікробіоту, що гарантує правильне функціонування шкіри. Баланс клітин порушується. Коли шкіра втрачає вологу і, отже, свою життєздатність, вона стає менш стійкою до всіх повсякденних стресів: забруднення, ультрафіолетове випромінювання, стрес і т.п. Ослаблена та виснажена шкіра старіє швидше. В основі лінії Wakame by Annayake — антивіковий мультизахисний інтенсивний крем, який діє за кількома напрямками: він заспокоює, відновлює і зміцнює шкіру, повертаючи їй красу, комфорт і сяйво. Біоферментовані клітини водоростей Вакаме, посилені дією екстракту Вакаме, впливають на клітинне дихання. Їх регенерувальні властивості зводять до мінімуму пошкодження, спричинені агресивною дією навколишнього середовища, і лімітують вплив вільних радикалів. Мультидія для сильнішої шкіри. Завдяки своїм численним перевагам антивіковий мультизахисний інтенсивний крем зміцнює захисний бар'єр шкіри, бореться з втратою вологи і підсилює її антиоксидантні захисні властивості. Для всіх типів шкіри. Антивіковий мультизахисний інтенсивний крем вирівнює й освітлює тон обличч. Він інтенсивно живить, тонізує шкіру, робить її стійкою до агресивних зовнішніх чинників. Завдяки легкій кремоподібній текстурі бальзам ніжно вбирається в шкіру. Вона стає м'якою, гладенькою та осяйною.
Сироватка для обличчя Anti-Aging Multiprotection Intensive Cream Serum
Зміцнювальна сироватка проти зморшок стимулює клітинну динаміку. Поява зморшок відбувається через глибоке руйнування шкіри у позаклітинному матриксі. Позаклітинний матрикс підтримує структуру і тонус шкіри, об'єднуючи молекули в мережу навколо фібробластів. Для боротьби з клітинним старінням фахівці Annayake розробили зміцнювальну сироватку проти зморшок. Вона надає 4 дії: розгладжує зморшки, ущільнює і тонізує шкіру, відновлює пружність. Маючи здатність стимулювати клітинну енергію, вона реактивує синтез колагену, еластину і гіалуронової кислоти, покращуючи еластичну і міцну сітку клітинних зв'язків, що дає змогу підтримувати тонус шкіри. Екстракт водоростей Вакаме, справжній морський продукт, допомагає зменшити всі ознаки старіння, зморшки і втрату щільності. Шкіра стає пружною і гладенькою. Сироватка миттєво вбирається. Шкіра готова до нанесення подальшого догляду.


Придбати засоби можна в мережі магазинів BROCARD і онлайн на сайтах brocard.ua і letu.ua

Comments


bottom of page