W8LESS презентує новий дроп
- 10 часов назад
- 1 мин. чтения

Бренд W8LESS презентує Etérnal - лімітований концептуальний дроп, який є дослідженням матерії, фактури та монохрому. Бренд конструює гардероб, що не піддається ерозії часу.
Міні-колекція побудована на суворій бінарній системі: виключно чорний та білий кольори. Відсутність кольорового шуму максимізує увагу до архітектури крою та тактильної пам'яті преміум-якості матеріалів.
Всі речі дропу Etérnal створені з 100% залученням ручної праці: експериментальні техніки фарбування, оздоблення люверсами та вишивка камінням. До речі, це один із характерних і впізнаваних «підписів» бренду — спеціальне втручання у волокна матеріалів за допомогою пігментів фарби, що робить кожну одиницю унікальним артефактом. Понад 11 років W8LESS постійно додає у свої колекції авторські прояви, що не дозволяє одному айтему повторитися двічі, навіть в рамках однієї колекції.






















Комментарии