top of page

Vivons представляє нову колекціюУкраїнський бренд Vivons презентує нову колекцію. Де сила, яку випромінює українська жінка, поєднана з ніжністю, легкістю та загадковістю. У колекції ви можете побачити основні кольори: білий, чорний, червоний. Чому саме вони?Дизайнерка бренду надихалась чарівними світанками. Коли небокрай заливався червоним сяйвом, коли пливли білі та пухнасті хмари.
Дизайнерка надихалась заходом сонця. Коли обрій змінював свої кольори та зорі сяяли на чорному безкінечному полотні.У колекції ви знайдете класичні костюми, корсети, які стали візитівкою бренду, сорочки оверсайз, які можна поєднувати з довгими спідницями та легкі сукні. Поєднання декількох стилей в одному образі дозволяє вам виділятися у натовпі.
Звісно, аксесуари у вигляді троянд, доповнили вигадані та неперевершені образи. Ця колекція поєднує в собі багато різних тканин. Кожна жінка зможе обрати ту, яка максимально відгукується в її душі. Хтось захоче шовк, шифон та прозорий трикотаж, а хтось обере оксамит та котон.Кожну річ колекції можна поєднати з будь-якою річчю з вашого гардероба.
Comments


bottom of page