top of page

THE WORLD NEEDS MORE LOVE: героями нового кампейну VIKA ADAMSKA стали Андрій YOUNGCHEF та його дівчина Христина

Один з найвідоміших та найінстаграмніших українських молодих шефів Андрій YoungChef разом із своєю другою половинкою став головним героєм зйомки від бренду Vika Adamska.Естетика в усьому – навіть, якщо це «романтичний» одяг або домашній розслаблений лук. Навіть базові речі – футболка, худі, джогери або затишний кардиган – повинні дарувати візуальну насолоду. Саме тому дизайнерка Віка Адамська запросила стати обличчями нового дропу українського кухаря, який створює не тільки ідеальні страви, а й веде свої соцмережі як справжній модний інфлюенсер.

Головна ідея дропу – світ зараз потребує більше любові, більше краси, більше закоханих. В буденних речах проявляється ніжність – тож YoungChef та Христина показали речі із колекції в моментах простого щастя. Коли разом прокидаєтесь, коли чистите зуби, посміхаєтесь одне одному у дзеркало, обіймаєте свою собаку під ковдрою або готуєте сніданок…

Дроп складається з оверсайз футболок із принтом «Амур» та The world needs more love, а також худі, джогерів, носочків та в’язаного кадригану у серця із написом «Кохай».


Commentaires


bottom of page