top of page

Новий аромат Very Good Girl від Carolina HerreraCarolina Herrera продовжує досліджувати сучасну жіночність з Very Good Girl, розкішним і дивовижним ароматом в концентрації Eau de Parfum, який міцно укорінився в тій ж подвійності, яка визначає інші аромати колекції Good Girl.


Як показують недавні зміни в соціумі, немає нічого бінарного в інтерпретації жіночності. Ніжність і сила, інтелект і краса, або рішучість і одночасно співпереживання, жодне не є протиставленими цінностями. Це сучасні правила, і саме в цій багатогранній і непередбачуваній природі ховається краса бути жінкою. Very Good Girl – це нова ольфакторна пригода, що приймає несподіваний оборот: тоді як попередні аромати колекції досліджували бунтарську силу жасмину або бобів тонка, нова парфумерна вода виходить на новий рівень, черпаючи свою силу в ароматі троянди, відмінні ноти, якої тут проникають на абсолютно новий грунт.Роза і ветивер: ідилічний контраст.

Very Good Girl - квітково-фруктовий аромат. Подорож починається зі смородини, грайливо пустотливої дикої ягоди, яка поєднується з екзотичним лічі. Саме в цей момент в гру вступає незвичайна і таємнича троянда, один з найважливіших інгредієнтів в історії парфумерії. Всеохоплюючий і спокусливий, унікальний аромат троянди - козир в будь-якому рукаві, і саме на нього парфумер Луїза Тернер робить ставку, відкриваючи новий розділ у всесвіті Good Girl. На перший план виходять кремові і пудрові відтінки троянди, повні ніжного романтизму, теплоти і шовкової ніжності, як найспокусливіша в світі червона помада.


Немає ніякої необхідності пояснювати любов до королеви всіх квітів. Парфумер Луїза Тернер зовсім не конформістка: особливо яскраво це проявилося в тому, що в Very Good Girl вона використала незвичну базову ноту - таємничий ветивер, що має виразне деревне звучання. Ветивер дуже часто використовується в чоловічих композиціях. Він став ключовим інгредієнтом в Bad Boy і Good Girl Suprême. Тут разом з чуттєвою ваніллю він створює дивовижний, сучасний контрапункт.
В результаті вийшов квітковий аромат, в якому розкрита вся краса натуральних квіткових інгредієнтів. Як колись прекрасно сказала Кароліна Еррера: «Мода - це еволюція, а не революція», - максимальне значення, яке повністю можна застосувати до нового аромату. Як Уес Гордон перетворює непідвладні часу матеріали, такі як шовк чи шкіра, створюючи унікальний одяг для свого бренду, так само і троянда в новому ароматі постає в повністю унікальному і пізнаваному вигляді. Ось чому Very Good Girl - це не тільки яскраве ольфакторне враження, але ще і аромат, який можна носити завжди і не переставати ним насолоджуватися.


Новий об'єкт бажань

Неможливо говорити про Good Girl, не згадавши про неперевершений флакон у вигляді туфельки на дуже високій шпильці, який з моменту випуску в 2016 році перетворився об'єкт бажання в усьому світі. З Very Good Girl цей сучасний символ отримав неповторний червоний лаковий колір, культовий колір будинку Carolina Herrera, який також присутній в колекціях одягу, аксесуарів і макіяжу. Класичний символ пристрасті і радості життя, привносить відчуття елегантності, вишуканості і краси, перетворює аромат в найбільш Good Girl і саме Carolina Herrera серед будь-яких сучасних ароматів.Comments


bottom of page