top of page

Маріанна Єрмакова: "Україна - це..."Нова героїня патріотичної рубрики "Україна - це" - засновниця та дизайнер брендів MAKOVA Jewelry та MAKOVA Маріанна Єрмакова. Власниця бренду Маріанна Єрмакова має досвід роботи у найвідоміших ювелірних будинках світу – Cartier та Van Cleef & Arpels. Вона працює з найкращими ювелірами, створюючи складні та надзвичайно красиві дорогоцінні прикраси. Ювелірний бренд класу люкс використовує стару дизайнерську техніку, при якій нарис майбутнього ювелірного виробу виконується вручну і ретельно розфарбовується акварельними та гуашними фарбами – настільки детально, що потім майстри з каменю, ювеліри, полірувальники можуть відразу зрозуміти, яким повинен бути результат.
Маріанна працює з найкращими ювелірами, створюючи складні дорогоцінні прикраси, які набули нового життя і були втілені на тканині.
Дизайнерка створює також колекції одягу. Так хустки з натурального шовку та шарфи з ювелірними принтами, на яких зображені ескізи найдорожчих ювелірних виробів від MAKOVA. Слід зазначити, що ювелірні та напівдорогоцінні прикраси, одяг, аксесуари завжди виглядають елегатно незалжено від того, носити ви їх днем або ввечері.
Маріанна з першого дня повносмаштабного вторгення допомагає Україні. Сильна, незламна та вродлива українка допомагає тим, кто цього більш за все потребує. Пишаємося та надихаємося такими людьми, як Маріанна. Fashion Talksss спитав у героїні, що для неї Україна."Україна - це люди. Люди, які люблять, вірять та залишаються людьми попри всі непрості обставини. В Європі вже давно не має тої теплоти, турботи, людяності та довіри. Я вже понад 20 років живу у Франції, але, саме зараз, я вирішила повернутися у любий Київ та творили тут. Бо відчуваю, що саме ця невидима підтримка, присутність, енергія та віра зараз дуже подрібні Україні. Україна - це незламна держава та люди, які залишаються на позитіві, працюють при повітряній тривозі, купляють тканину в магазині з ліхтариком, коли не має світла, гнучко адаптуються до нових реалій життя…не плачуть! А продовжують ЖИТИ!" - Маріанна Єрмакова.


コメント


bottom of page