top of page

Набір на курс Stylsit. Personal and Fashion в UFEGStylsit. Personal and Fashion — це курс який підходить для всіх, хто починає свій шлях у fashion індустрії та охоплює одночасно два напрями:fashion-стилістику;персональну стилістку.Спираючись на наш досвід, ми абсолютно переконані, що таке поєднання — це один із найбільш вдалих способів швидко, всебічно і якісно освоїти основи fashion професії.


Дисципліни, які охоплює курс:


— Блок Персональна стилістика: теорія стилю та іміджу, основи персональної стилістики, кольорознавство і колористика в моді, види і типи фігури, корекція фігури, оптичні ілюзії в костюмі та образі, типування зовнішності, аксесуари, принти, вектори стилю, розумний гардероб, шопінг, етика і психологія роботи з клієнтом.


— Блок Fashion стилістика: основні відмінності персональної та fashion стилістики, колаборація в fashion-стайлінгу, історія костюма, основи fashion-стайлінгу, fashion feeds — модні фокуси трендів, матеріалознавство, знакові особистості в світовому fashion-стайлінгу, editorial для Instagram.Старт: 27 вересня Розклад: вівторок, четвер 17:00-19:30Тривалість: 4,5 місяціФормат: onlineВартість: 3500 грн/міс. Якщо у вас виникли додаткові питання, зв’яжіться з нашим менеджером у Дірект @ufefg.official

Comments


bottom of page