top of page

TVORCHI їдуть у свій перший тур містами України Heart of Steel!
Нещодавно TVORCHI потужно представили Україну у Великій Британії на “Євробаченні”, де заспівали про сталеві серця українців для 200 мільйонів телеглядачів, а сьогодні їдуть у свій перший тур містами України. Гурт анонсував концерти у 11ти містах країни, перший з яких відбудеться вже 16 липня у Луцьку.


TVORCHI називають головним відкриттям молодої української сцени, а їхні треки звучать як на масштабних фестивалях, так і на домашніх вечірках. Кожен з чотирьох альбомів артистів займав перше місце головного музичного чарту України, а самі вони є власниками нагород “Гурт року”, “Альбом року”, “Концертне шоу року” за безпрецедентне шоу на Київському велотреку та інших.
Номер TVORCHI на “Євробаченні” назвали найстильнішим на конкурсі цього року, а глядачі віддали їм почесне 4 місце серед усіх учасників шоу. Артистам вдалося не тільки гідно представити країну, дати сотні інтерв’ю про війну в Україні усім світовим медіа, а й зібрати під час конкурсу більше 12 мільйонів гривень на купівлю інкубаторів, щоб серця недоношених малюків, які народжуються під час війни билися. Виконання цієї місії TVORCHI планують продовжити у турі Україною.
За словами артистів, тур Heart of Steel - це подяка усім українцям за підтримку одне одного, сталеві волю і серця, за допомогою яких сьогодні кожен бореться на своєму місці. На концертах прозвучать усі хіти артистів, серед яких: “Не танцюю”, Believe, “Мова тіла”, Bonfire та нові треки.
У рамках туру TVORCHI планують відвідати: Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Житомир, Тернопіль, Одесу та Вінницю.


Квитки на концерти туру TVORCHI Heart of Steel можна на Concert.ua: https://concert.ua/uk/search-result?query=Tvorchi
Yorumlar


bottom of page