top of page

Запуск благодійної серії свічок “Сміливі сяяти”Українські бізнеси продовжують об'єднуватись задля спільної перемоги. Комунікаційна агенція Svitlo та майстерня Турбота створили лімітовану серію свічок “Сміливі сяяти”. 100% прибутку бізнеси перерахують на реабілітацію військових до благодійного фонду “Інші”.


“Нині кожен українець виробив звичку донатити. Це чудово, адже так ми підтримуємо військових у нелегкій боротьбі з агресором. Мені як засновниці комунікаційної агенції від початку повномасштабного вторгнення хотілося примножити допомогу на потреби ЗСУ та створити продукт, що подарує цивільним позитивні емоції, а військовим – фізичне та психологічне відновлення”, – коментує засновниця Svitlo Поліна Ковальова
Ідея створити благодійну серію свічок у власників бізнесу з’явилась під час масованих обстрілів України та блекаутів. Тоді міста були занурені у пітьму, однак за темрявою у вікнах будівель завжди горіло світло надії.


Серія свічок “Сміливі сяяти” – це уособлення кожного українця, який, попри всі труднощі життя під час повномасштабної війни, продовжує вірити у краще. Свічки поєднують три аромати – цукор, ваніль та кава з молоком.
“Аромат свічки притаманний рутині воєнних часів. Люди підвішують каву захисникам; п'ють каву після складних і голосних ночей, коли не виспалися. Нам було важливо створити продукт, який доповнить український контекст”, – додає співзасновник Турботи Назарій Панькевич.

Колекція матиме ліміт – 80 свічок. 100% від продажу бізнеси спрямують на реабілітацію військових до благодійного фонду “Інші”. Долучитись до відновлення захисників та придбати свічку можна на сайті бренду, у соціальних мережах та в офлайн-шоурумах: Всі.Свої, OctoTower, Комірка, Котилася Торба (Житомир), Emoji (Львів), Theroom Showroom (Миколаїв), Trickyfox (Харків).
コメント


bottom of page