Нова колекція TTSWTRSУкраїнський бренд TTSWTRS продовжує досліджувати тему майбутнього та природу енергії. Нова колекція — роздум команди про те, яким був би результат зустрічі штучного інтелекту з жінкою. За версією бренду, історія закінчується неминучим тріумфом останньої. Колекція доступна у просторах TTSWTRS, а також у AR-вимірюванні у найбільшому міжнародному рітейлері цифрового одягу DRESSX.


У новій колекції TTSWTRS змоделювали момент зустрічі штучного інтелекту із сучасною жінкою. На думку команди, джерело сили жінки настільки сильне, що штучний інтелект не може з цим впоратися: від нього залишається лише слід у вигляді силуетів та принтів на одязі. А жінка, наділена вмінням вбирати в себе все найкраще і вдосконалюватися, лише стає сильнішою, створюючи нові форми і сенси. Саме ці роздуми лягли основою колекції AI met a woman.

У новій колекції дизайнерка Анна Осмєхіна відповідає на питання, хто така жінка TTSWTRS. Кожен елемент лінійки розкриває різні риси портрета Жінки — у всіх її можливих формах та втіленнях. Героїня TTSWTRS інтуїтивна, одночасно вишукана та безстрашна: звідси брючний костюм із тілесним принтом на внутрішній стороні та переосмислення класичних чорних суконь через роботизовані деталі.


«Я вважаю, що жінки мають якусь космічну енергію і можуть з її допомогою підкорити світ. Але вони самі обирають використовувати її для творення. Ми настільки одержимі ідеєю штучного інтелекту, що часто забуваємо про власні сили та потенціал. Через AI met a Woman ми в TTSWTRS нагадуємо про те, що ніколи не варто недооцінювати силу Людства», — каже Анна Осмєхіна про ідею, що лежить в основі нової колекції.