top of page

TOTAL WHITE представляє нову колекцію



Надихаючись прагненням святкувати життя, TOTAL WHITE представляє свою колекцію Gala 2024. Завдяки різноманітності колекції легко створити вишуканий образ, що підкреслить індивідуальність власниці. Невагомі тканини - віскоза, органза та атлас - у поєднанні з блискучим декором створюють атмосферу свята.



Залишаючись вірним своєму фірмовому стилю, TOTAL WHITE продовжує відтворювати чисті лінії та витончені силуети. Більшість моделей вручну оформлені фактурними елементами, що є результатом кропіткої роботи. Декор у вигляді банта, який переходить від колекції до колекції, підтримує свій статус культового мотиву бренду.





Серед сучасної класики в колекції Gala 2024 – сукня в довжині максі з бантами на плечах, створена на основі carry-over бестселлера бренду.



Основа концепції бренду TOTAL WHITE – ідея про одяг як чистий лист, де кожна жінка може написати власну історію. З моменту заснування в 2017 році бренд використовує виключно білі тканини, демонструючи безмежну універсальність цього кольору за допомогою безлічі інноваційних дизайнерських рішень.















Comments


bottom of page