top of page

Спільна капсульна колекція TINA KAROL X KACHOROVSKAВийшов новий результат колаборації бренда Kachorovska та співачки Тіни Кароль — лінійка взуття Tina Pearl Drop. Колекції Tina Karol x Kachorovska виявилися настільки успішними, що це вже четверте її оновлення. До нового дропу увійшли сабо та босоніжки. Цього разу моделі, що вже стали бестселерами, “перевдяглися” у чорний сатин і засяяли культивованими перлами.


Так, на одній з моделей сабо з’явився ефектний ремінець-анклет з перлів, що регулюється під будь-яку щиколотку. На іншій моделі перлинами прикрашені підбори. У босоніжках декорована задня частина моделі, а під підбором висить фішка колекції - перлина. Надзручна колодка, розроблена спеціалістами Kachorovska та виконана на відомій італійській мануфактурі, залишилася незмінною.
У Kachorovska називають туфельки майже ювелірними прикрасами та просять бути з ними обережними під час носіння та догляду, адже кожна перлинка прикріплена вручну. До пари взуття у комплекті додається мішечок із запасними перлинами.


Символічно, що напередодні року Тигра у зйомці кампейну взяв участь кіт Баттон. Також до Тіни Кароль приєдналися 3 ляльки Кени у смокінгах, яким просто на знімальному майданчику терміново перефарбовували метелики з рожевого у чорний колір.


Під час зйомки Баттон поводився як справжній аристократ, миттєво знайшов спільну мову з Тіною та всією командою, і отримав таке задоволення від загальної уваги, що за декілька днів господарі відкрили йому акаунт в інстаграмі.


Comments


bottom of page