top of page

Засновниця благодійного фонду United for Freedom Ірина Адоніна вже традиційно провела «THE STYLE TALK» - подію про моду та стиль26 січня в Будапешті відбулася подія, присвячена стилю та його впливу на самоідентифікацію особистості. Організаторкою заходу виступила засновниця благодійного фонду United for Freedom Ірина Адоніна. «THE STYLE TALK» відбувся в рамках Budapest Fashion week та входив в розклад Європейського тижня моди. 

У рамках «THE STYLE TALK» гості мали змогу почути виступи відомої української дизайнерки й засновниці бренду GASANOVA Ельвіри Гасанової та персональної стилістки Альони Уманець. Модерувала фешн-зустріч шеф-редакторка сайту vogue.ua Віолетта Федорова. 

“Стиль – це не просто засіб самовираження, це ще й потужний інструмент, який можна використовувати задля добрих справ. Fashion-зустрічі сьогодні – це чудова нагода показати власну ідентичність на європейській арені. Мені дуже приємно, що нам вдалося організувати «THE STYLE TALK» разом з топовими спікерками нашої країни та надихнути жінок, аби вони розправили крила. Я вдячна кожній дівчині, яка долучилася до нас у цей день та зробила його по-справжньому незабутнім”, – поділилась Ірина Адоніна. 

Під час події гості мали змогу не лише поспілкуватися одне з одним та завести нові знайомства у світі моди, а й отримати подарунок від однієї зі спікерок Ельвіри Гасанової – запрошення на показ дизайнерки, який проходив 27 січня  в рамках Budapest Fashion week 2024. 

Медіапартнерами заходу стали інтернет-видання Fashion Talksss та експертний онлайн-журнал про красу і здоров’я Beauty Hub.

Comments


bottom of page