top of page

Український бренд THE LACE представляє новорічну капсулуThe Lace – це мінімалістичний і нішевий український бренд, що створює функціональні речі поза часом. Світло, любов і частинка свята, хоч й невелика – те, що завжди можна та варто зберігати в середині себе, особливо в найтемніші часи. Новорічна капсула українського бренду THE LACE стала маніфестом сили світла, що завжди перемагає темряву, нагадуванням про те, що кожна з нас заслуговує свят, любові, радощів і навіть танців, розсіюючи потемки навколо непереборною жагою до життя.

“Новорічна капсула завжди була для нас чимось особливим і навіть магічним. Незважаючи на всі виклики, ми раді, що змогли подарувати їй життя. Цього року ми відштовхувались не від натхнення: ми мали справжню місію нагадати нашій аудиторії, що магія існує. Вона всередині нас", — Альбіна Красна, співзасновниця бренду THE LACE.


Основою капсули стали шовкові текстури з характерним м’яким мерехтінням, які команда бренду обіграла драпіруванням та оздобила фірмовим мереживом. Разом із цим, колекція включає в себе вироби з костюмної тканини, що при різній стилізації будуть актуальними як для вечірнього, так і для повсякденного образу.
Від комфортного функціонального трикотажу до вишуканих шовкових суконь: новорічна капсула THE LACE пасуватиме до будь-якого гардеробу та дозволить поекспериментувати зі стилем, але при цьому завжди зберігатиме елегантність на першому місці.


Бренд також фокусується на створенні зрозумілих речей, що будуть актуальними завжди та легко поєднуються між собою. Це дозволяє клієнтам створювати правильний капсульний гардероб і підходити до шопінгу раціонально, уникаючи надмірного споживання.


Придбати новорічну колекцію можна на офіційному сайті THE LACE, а також у магазинах у містах Київ (River Mall, Gulliver та SkyMall) і Львів (Волошина 6).

Comments


bottom of page