Правила жизни: Татьяна Николенко

Новым героем рубрики "Правила жизни" стала столичная пиарщица и маркетолог, owner креативного агентства "Bite", активный социальный деятель Татьяна Николенко. Своими жизненными принципами, нормами поведения и привычками Татьяна поделилась с редакцией Fashion Talksss.


Найважливіше і найдорожче, що є у моєму житті – це сім’я. Моя підтримка і опора.

Ідеальний чоловік – це, впершу чергу, для мене кращий друг, з яким я можу і пити пиво у футболці з коміксами, також сходити на премію «Соль». І я такого знайшла (посміхається)

Вірю в справжнє кохання. Його прочитати можеш по очам.

Вважаю, що одруження – це важливий союз тільки між двома людьми. Ідеально: це клятви десь біля океану, стрибнути зі скелі та зробити однакові татуювання.

Справжніх друзів не так багато у мене. Але пощастило знайти кращих.

Робота для мене – це можливість проявити свої таланти та вміння. Я заряджають від кожного проекту і кожного навіть маленького успіху. Пишаюсь кожним проектом, яким займалась.

Гроші – це додаткові можливості покращити життя своїх близьких та своє власне.

Лінь – це недостаток мотивації. Але, інколи, я дозволяю собі полінитися – поспати довше і пропустити йогу заради поцілунків чи ароматної ванни.

Подорожі – одна з найважливіших інвестицій у житті. Краще пожити на острові і займатися серфінгом, ніж нова тачка.

Відношусь до себе досить прискіпливо, як напевно і багато жінок.

Можна помітити, що 90% мого одягу білого кольору. Люблю легкість і простоту, а стиль доповнюю аксесуарами.

Я обожнюю серфінг та водні види спорту. Люблю музику та співати. Майже все життя займалась танцями та черлідингом. Активно підтримую та створюю благодійні, соціальні проекти.