top of page

Таня Богдан представила свою першу капсульну колекціюМодель та стилістика Таня Богдан створила першу капсульну колекцію з десяти вечірніх суконь та аксесуарів.


«Я мріяла представити цю колекцію восьмого березня в Києві, проте 24 лютого мої мрії, як і мрії всіх українців, були зруйновані… В нашу країну прийшла війна», — розповідає дизайнерка.

Таким чином, перша сукня з колекції Тетяни була представлена вчора на благодійному вечері підтримки українського кінематографа в рамках Каннського фестивалю.


«Початкова концепція бренду — згадати те, що ти жінка. З ковідом ми всі полюбили спортивний одяг, але жіночність — це про сукні».

За плечима у Тетяни — багаторічний досвід роботи моделлю та співпраця з українськими брендами в ролі стилістки. Поєднуючи жіночність із концептуальністю, колекція створена для жінок зі стилем та характером.


Чорний, білий, червоний, пір‘я, сукня-смокінг — при створенні колекції Тетяна надихалась класичним кінематографом.


«Однією з моїх улюблених сцен в кіно є момент, коли Аль Пачіно та Габріель Анвар танцюють танго у фільмі Scent of a Woman. Щоб не трапилося — навіть війна — ми не повинні втрачати свою жіночність. В цьому наше натхнення і наша сила», — підсумовує дизайнерка.


Кампейн знімала Соня Плакідюк, мейкап — Наташа Cтрільчук.Comments


bottom of page