top of page

TAKAYAK представляє дебютну колекцію
TAKAYAK — бренд жіночого одягу, який довго чекав свого часу. Класичні вовняні костюми в різноманітних комбінаціях, що поєднуються з усіма елементами гардеробу, фактурні палаццо та топи, пишний крій спідниць стали основою першої колекції. Лаконічність та мультифункціональність образів, як спосіб зосередитись на основному. Вибір на користь потреб сучасної жінки, яка підтримує свідоме споживання, обирає найкраще та любить життя.


Головна героїня бренду — тендітна жінка, яка через досвід, помилки, втрати, з однієї сторони, та шалений успіх, кохання та можливості з іншої, набуває сильного характеру, що допомагає вистояти та здолати будь-які перешкоди. Місія бренду одягнути жінку, яка на шляху до власної цілісності, яка не боїться бути собою, зробити іі впевненою та стильною.
Засновниця бренду Катерина Янтух, виховувалась в творчій галицькій родині художників та викладачів. З дитинства смак дівчинки формувався в гримерках перед черговим показом, в очікуванні нового випуску Матадору мод та мріях про створення власного вбрання. Здобуваючи економічну та юридичну освіту, вона не втрачала віру і завжди знала що стиль жінки в ній самій. Попри всі катастрофи, які невпинно охоплюють різні куточки нашої планети, війну в рідній країні, вона не припиняє вірити у себе, робить свій вибір та спрямовує енергію в динамічну колекцію одягу.Комментарии


bottom of page