top of page

Support Ukraine: український бренд WeAnnaBeМи відкриваємо інформаційну підтримку укрїнським брендам. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про бренд WeAnnaBe. Анна Сокол, засновниця Sokolroom Store та WeAnnaBe, з перших днів війни допомогає українцям знайти роботу. Для цього Анна створила сайт з актуальними вакансіями https://sokolroom.com/


Кожного дня ми боремося за нашу країну та її незалежність! Допомагаємо один одному та мріємо про мирне небо. Ми знаємо, що уєдності та підтримці полягає сила нашого народу.


Ми любимо WeAnnaBe за базові колекції одягу з концепцією лаконічності та універсальності Основу постійного асортименту складають повсякденні пальто, плаття та светри, водолазки, джинси та інші елементи гардеробу, які будуть доречні скрізь: в офісі, на прогулянці, в кафе з подругами або на романтичному побаченні.

Сукні — улюблений елемент у гардеробі багатьох модниць. А в новому сезоні у центрі уваги опинилися романтичні сукні у мінімалістичному стилі.

Назвати маленьку чорну сукню трендом сезону якось навіть язик не повертається. Ми вже давно вивчили напам'ять, що воно є константою гардеробу і не виходить із моди рішуче ніколи.

Жоден сезон не обходиться без спортивних костюмів, котрі стали вже позачасовою базою повсякденного гардеробу.Comments


bottom of page