top of page

Support Ukraine: український бренд Must HaveМи відкриваємо інформаційну підтримку укрїнським брендам. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про бренд Must Have.


Кожного дня ми боремося за нашу країну та її незалежність! Допомагаємо один одному та мріємо про мирне небо. Ми знаємо, що уєдності та підтримці полягає сила нашого народу.


Ми любимо Must Have за базові колекції одягу з концепцією лаконічності та універсальності Основу постійного асортименту складають повсякденні пальто, плаття та светри, водолазки, джинси та інші елементи гардеробу, які будуть доречні скрізь: в офісі, на прогулянці, в кафе з подругами або на романтичному побаченні.Колір ясного неба, гірських вершин та води. Надихаємось природою та обираємо монохромні образи, що транслюють спокій і впевненість.
Як підтримувати позитивний настрій?

Носити одяг національних кольорів, коли стає сумно та всім серцем вірити у перемогу. Впевнені, що жовтий в’язаний об’ємний кардиган з бавовною змусить вас посміхнутись.

Кольоротерапія від MustHave - оверсайз светри яскравих відтінків.
100% бавовни у складі та довершений крій вже кілька сезонів поспіль роблять цю річ вашим абсолютним фаворитом.

Ми так довго чекали на весну, готувались втілювати сміливі ідеї та дивувати вас яскравими колекціями. Знайомимо з останніми надходженнями. Класичні костюми у помаранчевому відтінку, жіночні сарафани та оновлена палітра об’ємних светрів.

Opmerkingen

Opmerkingen zijn niet geladen
Het lijkt erop dat er een technisch probleem is opgetreden. Probeer nogmaals verbinding te maken of de pagina te vernieuwen.
bottom of page