top of page

Support Ukraine: український бренд LITKOVSKAYAМи відкриваємо інформаційну підтримку укрїнським брендам. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про бренд LITKOVSKAYA. Кожного дня ми боремося за нашу країну та її незалежність! Допомагаємо один одному та мріємо про мирне небо. Ми знаємо, що у єдності та підтримці полягає сила нашого народу.

Бренд LITKOVSKAYA підкорює мінімалізмом та фірмовою елегантністю. А кожна колекція говорить про сильну жінку і, одночасно, про її тонку натуру.

У колекції SS'22 представлені всі знакові елементи ДНК LITKOVSKAYA: костюми «з чоловічого плеча», оверсайз-силуети та скульптурні лінії. Натхнена творчістю Кіта Харінга та силою природи, Лілія Літковська створює сміливий одяг, гідний міського шамана.
На цей раз геометрія LITKOVSKAYA зосереджена на ідеальній формі кола. Похила лінія плеча у оверсайз-пальто, перфорована тканина, плісування, що формує промені зі складок матерії - деталі, що нагадують про солярні символи, колесо Сансари і вічне повторення.
Необроблений край речей відсилає до ідеї незавершеності, постійного процесу творення світу. Змішуючи минуле та сучасність, жіноче та чоловіче, міське життя та захоплення дикою природою, LITKOVSKAYA створює світ історій, завершити які під силу лише володарці цих речей.
Традиційно чоловічі елементи одягу в роботах Лілії Літковської набувають нейтральних, вільних від стереотипів та гендеру форм.Класичний жакет бренду, представлений у колекції SS'22, зітканий із відсортованих чоловічих сорочок у рамках лінійки Artisanal. Наповнений чоловічою енергією, але призначений для жінок, він привносить трансцендентне до строгого світу power dressing.Comments


bottom of page