top of page

Support Ukraine: український бренд keepstyle
Ми відкриваємо інформаційну підтримку укрїнським брендам. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про бренд keepstyle. Після усіх стадій прийняття нашого “сьогодні”, після того, як 90% команди виїхали з Харкова — міста, де заснувався та жив keepstyle останні 9 років, ми готові діяти!


Готові створювати, працювати, підіймати дух, збирати кошти, допомагати відбудовувати країну так, як вміємо найкраще — через креатив та одяг.


Кожного дня ми боремося за нашу країну та її незалежність! Допомагаємо один одному та мріємо про мирне небо. Ми знаємо, що у єдності та підтримці полягає сила нашого народу. Підтримаємо укрїнське! Дякуємо засновниці весільного салону Blonde&Bride Олені Блонді за підримку у виході матеріалу!

keepstyle запускає продаж першої весняної капсули “ми з України”. Кожне ваше замовлення — це не просто preorder одягу, сьогодні це донат: 95% прибутку від продажів підуть на підтримку ЗСУ, а інші 5% — на підтримку нашої команди (а це 40 родин, які були вимушені залишити свої домівки).


Дроп складається з худі, футболок, світшота та хусток. Автори малюнків на одній з хусток – українські діти з різних куточків країни.


Якщо ви бажаєте зробити більший внесок — просто замовте декілька речей.


У цій боротьбі у кожного з нас своя місія, кожен з нас герой, кожен з нас — це Україна


Капсула вже доступна на keepstyleshop.com/new


Кошти будуть відправлені в благодійний фонд "Повернись Живим"コメント


bottom of page