top of page

Support Ukraine: український бренд JULМи відкриваємо інформаційну підтримку укрїнським брендам. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про бренд JUL.

Кожного дня ми боремося за нашу країну та її незалежність! Допомагаємо один одному та мріємо про мирне небо. Ми знаємо, що у єдності та підтримці полягає сила нашого народу.Основу постійного асортименту JUL складають повсякденні пальто, плаття та светри, водолазки, джинси та інші елементи гардеробу, які будуть доречні скрізь: в офісі, на прогулянці, в кафе з подругами або на романтичному побаченні
На особливу увагу заслуговує текстильна складова колекції - сукні-комбінації, брючні костюми, де бренд знову звертається до естетики 70-х, спідниці та сорочки. Вони виконані з бавовни, віскози, а також з нової екологічної тканини EcoVero.
EcoVero – сертифікована екологічним знаком ЄС тканина, яка відповідає високим екологічним стандартам протягом усього свого життєвого циклу: від видобутку сировини до виробництва, розповсюдження та утилізації. Ключова перевага EcoVero - до 50% менше викидів та використання води, ніж у звичайній віскози. І, звичайно ж, таку тканину саму по собі можна переробити, а ще вона легко розкладається у природі.
Цього сезону JUL розширює трикотажну лінійку. Вони стануть найкращими супутниками прохолодних днів, коли хочеться відчути себе затишно та комфортно, але водночас стильно та особливо.Comments


bottom of page