top of page

SUPPORT byPOUSTOVIT представив колаборацію разом з Громадською організацією Жіночий ветеранський рухSUPPORT by POUSTOVIT представив колаборацію разом з Громадською організацією Жіночий ветеранський рух.


Ідея співпраці виникла після того, як Лілія Пустовіт подарувала на початку березня теплі зелені худі всій команді волонтерів руху. Речі стали своєрідною корпоративною формою: великі збори, опрацювання заявок та упакування 4 тис коробок для допомоги віиськовим та цивільним, виготовлення “бандерівських смузі” під час оборони Києва – все робилося саме в худі від бренду SUPPORT by POUSTOVIT.
«Дуже важливо, коли жінки підтримують одна одну, і звичайно, ми не могли пройти осторонь від такого проекту, як підтримка війсковослужбовиць, та ми дуже хочемо зробити цю підтримку вагомою та помітною», - коментує співпрацю Лілія Пустовіт.Колаборація представлена у вигляді капсульного мерчу у двох моделях: худі та футболка з написом: «За майбутнє України, за тих хто боронить». Саме такий меседж запропонували захисниці руху, що служать у найзапекліших частинах фронту, це їх найголовніша мотивація на службі.Лінійка має унісекс версію з розмірами від XS до XXL. Моделі виконані у двох мовах: українська та англійська. Таким чином одяг може стати чудовим подарунком для іноземців. Червоно-чорний прапор, що зображений на одязі символізує боротьбу за свободу та пам'ять про загиблих захисниць та захисників України.

"Обличчями колекції стали заступниця голови Жіночого ветеранського руху Катерина Приймак та членкиня ЖВР, полковниця Катерина Корнієнко.


Катерина Приймак  – ветеранка, у 2015 році як доброволець-парамедик брала участь у найзапекліших боях біля Донецького аеропорту, с.Піски, шахта “Бутівка”, нагороджена Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.


Катерина Корнієнко – полковниця, начальниця служби цивільно-військового співробітництва штабу Командування Сил логістики ЗСУ. Має 22 роки вислуги та бере участь у бойових діях з 2015 року. Її бойовий досвід почався з міста Волноваха на посаді офіцера штабу."
«Ми вдячні Лілії та бренду SUPPORT by POUSTOVIT за співпрацю, це в котрий раз підкреслює, силу жіночої підтримки. Поки наші ветеранки та новобраниці захищають нас на фронті, у тилу жінки роблять все для комфортної служби, дбають про захисниць завдяки своїм професійним навичкам. У нас потужний тил», - каже Катерина Приймак, заступниця голови Жіночого ветеранського руху.


Кожна покупка з цієї колекції має особливу місію – прояв любові, дбайливості та поваги до тих, хто захищає та бореться за нашу свободу.


Comments


bottom of page