top of page

“La Femme Fatale” весняний дроп від бренду STRELNYKOVA
Бренд STRELNYKOVA презентує нову весняну колекцію  "La Femme Fatale", яка втілює в собі вишуканість та витонченість, притаманні паризькій моді. Романтична аура Парижу надихнула дизайнера Ксенію Стрельникову підкреслити жіночу вроду та внутрішню силу сучасної жінки завдяки елегантному поєднанню розкішних тканин, елементів вишивки та бездоганних ліній крою. Перлиною колекції є корсет з оксамиту оздоблений тендітним мереживом, камінням та ручною вишивкою, що м'яко огортає жіночні форми, створюючи навколо атмосферу загадковості та привабливості.

Елементи вишивки, що прикрашають декольте чорної вечірньої сукні додають колекції неповторності та розкішного шарму, притаманному героїні бренду STRELNYKOVA


Для бренду важливою місією було підкреслити не тільки зовнішню красу жінки, але і віддзеркалити її внутрішню силу, стан та впевненість, які роблять  її непереможною в будь-якій ситуації. Образи цієї  колекціївтілюють в собі гармонію між стилізованою елегантністю та виразною сексуальністю, яка завжди привертає погляди і залишає незабутнє враження.


留言


bottom of page