top of page

SOVA x Sister`s Aroma x SkyUp Airlines презентували лімітований travel боксВ результаті колаборації створено 150 боксів з лімітованими прикрасами від ювелірного дому SOVA та свічками з ексклюзивним ароматом від Sister`s Aroma, які були розроблені спеціально для коллаборації. В 5 боксах заховано “квитки” зі знижкою -99% на обрані напрямки авіакомпанії SkyUp Airlines.

Кожна поїздка запам’ятовується маленькими дрібничками, мимолітними емоціями, а дома вам про неї нагадують привезені сувеніри. Спеціально для тріп боксу ювелірний дім SOVA розробив лімітовану серію браслетів із золотим літаком, який буде нагадувати вашу кращу подорож. Носіть на помаранчевій нитці, або стилізуйте як підвіс на вашому улюбленому ланцюжку.

Запах нових парфумів, або крему для рук в подорожі буде асоціюватися зі спогадами вашої поїздки. Аби емоції твоєї подорожі залишилися надовго, Sister`s Aroma підготували лімітовану серію ароматичних свічок та тревел набір для того, аби улюблені продукти завжди були поруч.
1. Smart крем для рук з ароматом ветіверу, справжня чарівна паличка, яка поміститься у будь-яку сумочку. Натуральний склад на основі рослинного ланоліну та масел, які зволожують та захищають шкіру ваших рук 24/7.

2. Travel smart гель + smart лосьйон з ароматом ветіверу = ідеальний match тандем для душу. Просто кладіть у валізу та пам'ятайте, що їх склад мікробіом френдлі — найкраще, що трапиться з вашою шкірою під час подорожі.

3. Свічка — натуральна соєва свічка з ароматом гранату та чорного перцю, яка завжди створить затишок, у якій би точці планети ви не знаходилися. Це наш must have для медитацій та перевірений метод знайти дзен!

Всі бокси містять гарантовану знижку -5% на напрями авіакомпанії SkyUp Airlines. А 5 боксів мають сюрприз - знижку -99% на один з вибраних напрямів з Києва до Мадриду, Ніцци, Праги, Батумі та Єревану.
Лімітовану серію тревел боксів від SOVA x Sister`s Aroma x SkyUp Airlines можна придбати на всіх локаціях SOVA та Sister`s Aroma. Акція діє до закінчення боксів.
Comentarios


bottom of page