Правила жизни: София Дутчак

Новым героем рубрики "Правила жизни" стала маркетинг-менеджер, координатор SMM и influence направления в ЦУМе София Дутчак. Своими жизненными принципами, нормами поведения и привычками София поделилась с редакцией Fashion Talksss.


Радість від успішно завершеного проекту проходить швидко. Тому, коли ти розумієш, що отримував більше кайфу від процесу — напрямок вибраний правильно.

Коли мені дуже погано, я одягаю чорний піджак, йду на укладку і багато сміюся.

Дуже важливо раз і назавжди попрощатися з надією змінити своє минуле.⠀

Не думаю, що в світі є щось прекрасніше, ніж сидіти на березі океану, дивитися на захід сонця і слухати

Led Zeppelin.

Зазвичай, в той момент, коли всі кажуть, що ви зійшли з розуму і з цього нічого не вийде — починається найцікавіше.

Найскладніша річ — це вибрати єдине правильне запитання, яке потрібно собі поставити. А от коли вже вибрав, то далі буде легше.

Я дуже самокритична. Не знаю чи буває хоча б якась річ, якою я задоволена на сто відсотків.

Зараз я думаю про те, щоб ідеально вивчити французьку, відновити заняття гри на барабанах і купити ще одні окуляри від Celine.

Хочеться в когось сильно закохатися, але поки не виходить. Я думаю єдина річ, яку ти не можеш проконтролювати від і до — це любов. Просто потрібно узгодити з собою це почуття. Поставити «approved».

Я вмію дружити. І дуже ціную саме явище «дружби». Відданої, відвертої, справжньої. В моєму житті є люди заради яких я готова практично на все - моя сім’я і мої друзі.

Це твоє життя. Твій відлік. І він зменшується з кожною секундою. Ви інколи про це думаєте? Бо я так.⠀

Я завжди в роботі. В справах. Я більше відпочиваю і отримую задоволення, коли не встигаю пообідати чи відповісти на дзвінок. Від постійної динаміки життя я отримую заряд енергії.

Для мене дуже важливо відчувати себе в моменті. Тут і зараз. Останній раз я ловила себе в такому стані на скелі Етрета біля протоки Ла-Манш.

В моєму гардеробі дійсно дуже багато піджаків oversized. Нічого не можу з собою вдіяти!

Я вважаю, що кожна дівчина може бути і красивою, і розумною, і самодостатньою.