top of page

SHYPELYK випустили апсайклінг футболки та майки задля особливої місіїДруге літо поспіль український бренд SHYPELYK робить апсайклінг білих футболок та майок з дрібним браком. Дрібним браком на виробництві вважається маленька чорна ворсинка, яка під час створення трикотажу попала в середину плетіння. Її видно лише на білих речах. Речі з такими незначними дефектами бренд не продає, але через те, що SHYPELYK вірить в стійку моду, викинути їх теж рука не підіймається.

Тому цього разу місця з чорними цяточками вирішили закрити маленькими квіточками кроше ручної роботи. Вся сума від продажу цих речей буде передана для особливої місії.«Ми перевіряємо тканину на брак коли отримуємо рулон, потім додатково під час крою і коли уже шиємо річ на готово. Але все одно, коли ми пакуємо річ ми час від часу знаходимо дрібний брак. Чергову партію таких речей, ми декорували квітами, і надали їм нового сенсу. Ми хочемо, щоб на одну маму і тата у світі стало більше. Тому ми передамо ці кошти сімʼї, яка мріє народити маля, але з різних причин не має змоги піти на еко запліднення», — ділиться важливою місією Оля Шипелик.

Крім того, бренд хоче показати приклад іншим брендам, які також стовідсотково мають речі з браком. Мета бренду привернути увагу до цього питання та спонукати давати таким речам друге життя. В апсайклінг дропі представлені майка з трикотажу, який не просвічується і тримає форму та базова футболка з цупкого трикотажу. І так як дроп має благодійну місію, SHYPELYK додали на сайті під цими речами опцію запропонувати свою ціну. Якщо покупець матиме бажання заплатити більшу суму і передати її на особливу місію.«Коли ми робимо добро іншим — ми в першу чергу робимо його для себе», — впевнена власниця SHYPELYK.
Comments


bottom of page