top of page

Український бренд капелюхів Shmelevsky представив нову колекцію

Український бренд капелюхів ручної роботи Shmelevsky продовжує експериментувати з формою. Натхненням для нової колекції стала творчість американського скульптора японського походження Ісамо Нагучі, в роботах якого модерністські форми поєднуються з японським мінімалізмом, а традиційне майстерство з новаторськими концепціями.


Основою колекції є лаконічність та первинність форм. Плавні асиметричні лінії, що притаманні роботам майстра, знаходять відображення у мінімалістичних силуетах моделей, форми яких скульптуровані вручну без допомоги капелюшних колодок. Такий підхід нагадує опрацювання скульптури, коли в процесі ліплення деталі набувають виразних обрисів.
Головним акцентом стала модель із тулією у формі закрученої по експоненті спіралі. Геометрія ліній капелюха відтворює знакову ігрову скульптуру Ісамо Нагучі «Slide Mantra», що була прообразом Янтра-Мантру – середньовічної обсерваторії, де давньоіндійські астрологи вивчали космос і його вплив на долю та життя людини.
Колекція складається з семи фетрових капелюхів. Більшість виробів мають лаконічні форми та є симбіозом скульптури та дизайну. Також серед новинок оновлені варіації бестселерів бренду, що доповнені замшевою, джинсовою, шкіряною мотузкою та стрічками з обробленого деніму, завдяки яким моделі набули більш розслабленого силуету та легко поєднується з різними образами.
Стримана кольорова палітра підкреслює лаконічність форм, а срібна кліпса на краю поля капелюха стане вдалою партією аксесуарам, що мають подібну фактуру та колір. Кожна модель вироблена у поєднані європейської та американської техніки створення капелюхів.


Колекція доступна для замовлення на сайті бренду (https://ua.shmelevsky.com).

Comments


bottom of page