top of page

SAYYA представляє нову колекцію
“Ми всі відчуваємо її. Потік енергії, пробудження та повні легені свіжого повітря. Весна. Нестерпне бажання кольору, гра з силуетами та експерименти з текстурами. Ніяких рамок”, - Люба Макаренко. дизайнерка та засновник бренду SAYYA


Вихід весняної колекції бренду SAYYA став подихом до змін, надією на яскраве майбутнє, настроєм до позитивного мислення.Реліз присвячений потоку енергії кожної SAYYAgirls. Саме тому, вся колекція виготовлена у кольорових відтінках. В'язані вручну жилети, спідниця, сукня. Наснага жити вплетена у кожну ниточку виробів.
Дизайнер бренду приділяє особливу увагу і делаталям, окрасою стали берети, шарф у знаковому стилі пэчворк та м'які пухнасті шкарпетки, аби кожна обраниця не залишилась без уваги! Колекція поєднує у собі різновид фактур, тканин та комбінацій.Моделі виготовлені так, аби і у повсякденному житті можно було створювати луки з комфортним, але елегантним костюмом, міні спідницями одягнувши з сорочками чоловічого крою та кроп-топами під брюки з атласним поясом, інтегруючи в свій гардероб.

Comments


bottom of page