top of page

Sa Pasé представляє Le Titty
Як часто трапляється, що улюблені коштовності втрачаються, плутаються ланцюжками або ж просто губляться серед усіх інших? Що ж, це доволі звичайна справа, яка поглинає всю естетику та шарм такої бажаної прикраси. Sa Pasé - український ювелірний бренд дотримується думки про те, що збереження первинної естетики прикраси здатне залишати її “поза часом”. Власниця буде відчувати ті ж самі приємні та радісні почуття як через місяць, рік так і через кілька років після того, як вдягла каблучку або ж підвіску вперше. Саме для того, щоб зберегти це тонке відчуття Тетяна Ромась та Аліна Чернова створили елегантну керамічну шкатулочку.
І справді, така мініатюрна та тендітна, le titty неймовірно влучно передає емоцію, яка панує серед прикрас від Sa Pasé - це почуття закоханості в себе справжню та натхнення від кожної миті, проведеною з собою. Роблячи розкіш доступною, а традиції - новою сучасністю, шкатулочка створена з традиційних натуральних матеріалів та виконана вручну.


“Натхнення жіночим тілом, le titty збергіає ваші улюблені прикраси в безпеці та доступності. Більш того, завдяки зручній простій формі та елегантності коробочки вона також стає незалежним арт-обʼєектом в інтерʼєрі ”, - розповідають в бренді.
Comments


bottom of page