top of page

ROAR x BALI BODYБез чого неможливо представити собі ідеальний відпочинок на морському узбережжі? Звичайно, це вишуканий купальник, що підкреслить витончений силует і те саме улюблене масло, яке блищить на переливах бронзової шкіри. Саме тому бренд купальників та одягу для відпочинку ROÁR та бренд засобів для засмаги BALI BODY об'єднались, аби зробити ваш образ сяючим, шкіру зволоженою, а відпустку — незабутньою.
Отримайте насолоду від комбінації двох улюблених брендів, що розділяють однакові цінності: естетика та вишуканість в кожній деталі, любов та турбота про вас і вашу шкіру. Зберіть на собі всі захоплені погляди завдяки тандему BALI BODY x ROÁR.

При замовленні продукції BALI BODY, отримайте ексклюзивну знижку 10% на весь асортимент ROÁR, а при замовленні будь-якої одиниці з асортименту ROÁR, застосуйте свою знижку 10% на засоби для засмаги від BALI BODY.
Скористатись пропозицією можна вже з 28 липня на сайтах та інстаграм-сторінках брендів: Bali Body Ukraine (@balibody.ua) x ROÁR (@roar.cruise). Протягом двох тижнів від початку колаборації кожен клієнт ROÁR та BALI BODY отримає ексклюзивний промокод на покупку зі знижкою, який чинний до 31 серпня.[Stay classy, stay tanned]Comments


bottom of page