top of page

rimmart представляє нову колекціюНова срібна унісекс-колекція Balance collection бренду rimmart про баланс, гармонію та про все нове, що приходить в наше життя з весною. Початок нового сезону, нового теплого періоду – це час для змін, для прикраси себе та простору навколо. rimmart закликає надихатися не кимось стороннім, а звернутися до себе, подивитися вглиб – впевнитися, що ти на своєму місці у цьому мінливому світі.
Унісекс прикраси створені для різних та сильних, сміливих та впевнених – для людей, спрямованих відшукати гармонію щасливого плину по життю не попри навколишні умови, а приймаючи їх. В створенні цієї колекції дизайнер надала перевагу сережкам-трансформерам, різні деталі яких можна обирати в залежності від свого настрою. Прикраси інкрустовані фіанітами: смарагдові, багряні, василькові кольори на срібних та срібних з позолотою сережках надають можливість вибору на кожен день. Не всі рішення щодня – радісні, але одне з них може бути саме таким: обрати як прикрасити себе гармонійно та якою людиною ти будеш сьогодні. Поміж сережок в колекції виділяються також срібні та позолочені каблучки, які доповнюють будь-який вечірній образ. Вони виконані у формі півкола.
Кожна прикраса rimmart унікальна, адже створена вручну на кожному етапі – від ескізу до полірування. І бренд впевнений, що цим віддзеркалює делікатне ставлення до кожного свого унікального покупця.

Comments


bottom of page