top of page

Дзюдоїстка Дар’я Білодід стала обличчям спортивної лінійки Rikky Hype
Український бренд Rikky Hype представив кампейн нової спортивної колекції, обличчям якої стала бронзова призерка Олімпійських ігор в Токіо, дзюдоїстка Дар’я Білодід. Зйомки пройшли в Іспанії, де титулована спортсменка наразі перебуває на зборах. Дар’я була обрана у якості героїні кампейну, як символ неймовірної внутрішньої та фізичної сили. Спортсменка на власному досвіді доводить, що необхідно вірити в себе: якщо вірити, що ти можеш з усім впоратись — сили дійсно знайдуться.
«Бувають дуже важкі періоди, але я розумію: якщо я здамся та опущу руки, краще не стане. Від цього я не стану успішною та щасливою. Завжди треба продовжувати йти вперед, не дивлячись на труднощі», — вважає Дар’я.


До осіннього дропу увійшли спортивні костюми зі світшотами та штанами-джогерами у світлих відтінках, білосніжні топи білизняного типу та комплект з топу та лосин світло-кавового відтінку. Для зйомки були обрані іспанські пляжі, що нагадують такі близькі пейзажі півдня України.
Слід зазначити, бренд з перших днів війни займається волонтерською діяльністю, й на початку вторгнення навіть призупиняв роботу для повноцінної допомоги армії. «Наша підтримка є цілеспрямованою для певних бригад, що є перевіреними, і де є контакти з офіцерами керівного складу, ми отримуємо запити на те, що дійсно потрібно», — говорять засновники Rikky Hype.Comentários


bottom of page