top of page

PAPAYA представляє нову колекціюOFFICE`23 — нова колекція від бренду PAPAYA натхненна офісною естетикою. Стилістично різманітна нова колекція відображає простоту та вишуканість, яка переплітається з останніми трендами сезону. Ця колекція поєднує в собі класичні елементи з сучасним підходом, створюючи ідеальний баланс між комфортом і вражаючим стилем.
Головною рисою колекції є використання найвищого рівня якості тканин, які збережуть свій первісний вигляд не один сезон. Від класичних блейзерів та жилетів до мегастильних скортів та спідниць extra довжини — кожна річ втілює в собі відчуття стилю та впевненості.


У колекції переважає палітра класичних кольорів, таких як білий, чорний, сірий, та більш ніжні відтінки бежевого та пастельних варіацій. Це дозволяє поєднувати всі речі між собою та створювати різноманітні образи, підкреслюючи індивідуальність та відчуття стилю кожної.OFFICE`23 відображає динаміку сучасного світу, де межі між офісним та позаофісним стилем стають все менш помітними. Вона відкриває нові можливості для вираження особистості через одяг та підкреслює, що стиль і професіоналізм можуть існувати поруч, доповнюючи один одного.
Comments


bottom of page