top of page

Love Letter to Kyiv: бренд O.TAJE презентує благодійні поло з київськими каштанами
Напередодні Дня Києва український бренд O.TAJE зізнається в любові своєму місту сили, Києву, та презентує благодійні поло, прикрашені київськими каштанами. Частину прибутку з виробів, а саме 100 000 грн, бренд направить ГО Мапа Реновації, що займається дослідженнями та збереженням цінної архітектури міста.

Поло — справжні бестселери бренду, завдяки вільному крою, лаконічності та абсолютній універсальності. Цей виріб — новий експеримент для бренду, відступ від монохромних речей. З великою любов’ю бренд O.TAJE створив принт з каштанами — символом Києва. Як вияв захоплення та вдячності місту за те, що Київ — наша незворушна фортеця, місто сили та особистий пункт незламності для кожного киянина.

“Київ для нас — особливе місто. Це серце нашої країни, місто красивих та сильних людей. Нам хотілося створити щось особливе, щоб висловити свою любов та підтримку нашій столиці. Так зародився проект поло з каштанами. Квітучі каштани завжди і в кожного асоціюватимуться саме з весняним Києвом, періодом, коли місто, як ніколи, сповнене краси та натхнення. Звідси ж — і благодійна місія поло — допомогти в збереженні будівель, які колись були його окрасою, а зараз дуже потребують нашої допомоги”, — коментують засновниці бренду Анастасія Оксак та Яна Стеценко.
Кошти з продажу поло бренд перерахує на потреби організації Мапа Реновації. Мапа Реновації – це спільнота небайдужих містян, які захищають закинуті будинки від руйнації. Проект бачить свою місію в збереженні та використанні цінної архітектури, задля гармонійного оновлення та розвитку міста. За останні роки завдяки Мапі було збережено десять будинків, які були у небезпеці. Сьогодні проект займається захистом таких пам’яток як будинок Осипа Родіна (Гончара, 71), Квітів України (вул. Січових Стрільців, 49), садиби Дмитрієва (комплекс будинків на Хорива, 2), а також створенням простору для киян “Спадщина" в одному з приміщень Будинку з комахами (Володимирська, 93), знесення якого команді, спільно з містом та громадою, вдалося зупинити цього місяця.

“У цінній історичній забудові зберігається колективна пам’ять громади. Усвідомивши минуле, закарбоване, зокрема, у цінній архітектурі, ми краще розумітимемо, чому ми ті, хто ми є тепер. Відтак кожна відреставрована, збережена будівля — це жива історія, якої можна торкнутися рукою. Кожна знищена, демонтована будівля — це непоправна втрата, замах на знищення нашої ідентичності,” — архітекторка, співзасновниця ГО Мапа Реновації, Даша Корба.

Поло буде доступне на сайті otaje.com вже 27 травня.

Comments


bottom of page