top of page

Зона комфорту: бренд O.TAJE представляє новий літній дроп
Напередодні нового сезону український бренд O.TAJE презентує новий дроп — про комфорт, який може подарувати “твій” одяг, в якому почуваєшся розкуто та собою за будь-яких обставин.“Зараз, як ніколи, кожному важливо знайти свою зону комфорту, де можна хоч на кілька хвилин відпочити від новин, віднайти ресурс, щоб потім повернутися до життя зі свіжим поглядом на звичні речі. Щоб відновити сили, працювати ще більше, допомагати — більше, а ще не забувати жити своє життя”, — коментують засновниці бренду Анастасія Оксак та Яна Стеценко.
Твоя зона комфорту — це твої люди, твої хобі, твої улюблені місця та “твої” речі. Вони запорука того, наскільки вільно ти почуваєшся та якою показуєш себе світу.


Новий дроп O.TAJE був створений, щоб стати частинкою твоєї зони комфорту та найзручнішого гардеробу. Коли кожна річ — ніби друга шкіра. Лаконічна, приємна до тіла, абсолютно “твоя”.
Основа дропу — якісний трикотаж, головна візитівка бренду. До нього увійшли мінімалістичні сукні, комбінезони та костюми-двійки з варіаціями топів в рубчик, міні-спідниць та велосипедок. Літо — час яскравих кольорів та яскравих емоцій. Тому до дропу додали не лише базові білосніжні, бежеві та чорні сети, а й різнобарвні моделі у сонячно-помаранчевому, насиченому зеленому та цукрово-рожевому відтінках.
Сучасний гардероб має не лише відображати твій стиль та останні тенденції, а й бути функціональним. Кожна річ у дропі гармонійно виглядатиме як у комплекті, так і міксуватиметься з іншим одягом у гардеробі: топи — з брюками-палаццо, джинсами та спідницями, велосипедки та міні-спідниці — з сорочками, жакетами, блузами, майками та футболками.
Цей дроп про комфортний гардероб, коли будь-яке поєднання буде вдалим та актуальним, а ти почуватимешся впевнено та розкуто. На прогулянці, на відпочинку, займаючись спортом чи по-новому відкриваючи для себе своє літнє місто. Або просто вдома, наодинці з собою.


Новий дроп O.TAJE вже доступний на нашому сайті.


Comentarios


bottom of page