top of page

Oscar & Frank Eyewear тепер в УкраїніГоловний австралійський бренд окулярів преміум класу Oscar & Frank Eyewear, вперше представлений в Україні. Кожна оправа ретельно виготовляється вручну з використанням високоякісних матеріалів, що постачаються з Італії, Франції та Німеччини. Окуляри Oscar & Frank Eyewear – це нове визначення досконалості та довершеності.

Як кажуть засновники Емма Стівенс та Мітч Берджесс: “Ми впевнені, що Oscar & Frank – єдиний бренд окулярів, названий на честь наших собак. Хоча на наш дизайн значною мірою впливає все, що робить життя вартим того, щоб жити – мистецькі течії, субкультури, мода та музика. Назва була натхненна двома мініатюрними таксами, які зараз є величезною частиною нашої родини”.

Оправи виготовляються власноруч виключно провідними виробниками люксових окулярів з дотриманням принципів етичного виробництва. Для виготовлення оправ використовуються листи ацетату целюлози міжнародної компанії Mazzucchelli 1849, яка є світовим лідером у виробництві та дистрибуції ацетату целюлози, пластичного матеріалу, який традиційно використовується для виробництва оправ як для звичайних окулярів, так і для сонцезахисних. Процес створення ретельний та кропіткий. Для однієї пари окулярів потрібно понад 90 днів й 50 кроків від старту до фінішу.

Oscar & Frank Eyewear використовують лише лінзи найвищої якості від всесвітньо відомого французького виробника лінз Essilor® Sun SolutionTM, лідера в галузі технологій сонцезахисних лінз. Лінзи захищають від UVA та UVB променів та змінюють колір відповідно до навколишнього середовища.

Прихильниками Oscar & Frank Eyewear стали Джастін Бібер та Гейлі Бібер, Майк Тайсон, Бейонсе, Migos та інші зірки.

З продукцією Oscar & Frank Eyewear можна ознайомитись на офіційному сайті та Instagram акаунті бренду, а також готується відкриття оновленого шоуруму на Шота Рустевлі 15, де можна буде приміряти окуляри.
Comments


bottom of page