top of page

OMELIA представляє дроп спрямований на підтримку ЛГБТК+ ком'юніті в Україні«Переможе - любов!» - спеціальний дроп спрямований на підтримку ЛГБТК+ ком'юніті в Україні, а також, щоб привернути увагу до пригнічення прав в свобод ЛГБТК+. Війна руйнує не тільки міста і людські долі, війна змінює і прискорює всі процеси в суспільстві. Сьогодні ЛГБТК+ на рівні з іншими захищають Україну, героїчно віддають свої життя, але не мають тих прав, що мають інші громадяни. Майбутнє наступає вже сьогодні і зміни потрібні вже сьогодні. Зробимо стільки кроків на зустріч один одному, щоб можна було дотягнутись і обійнятись. В новій Україні немає бути місця для хейту і розділення людей в залежності від їхньої сексуальної орієнтації.
У дропі «переможе - любов!» одна біла сорочка з великим вирізаним серцем на спинці і декором у вигляді маленьких троянд. Більша частина троянд біла, менша кольорова, всі квіти складають собою форму серця і щільно тримаються одна за одну. Сорочка доступна в стандартній розмірній сітці, а також оверсайз. Речі з нового дропу підходять усім гендерам. Дизайнер не розділяє людей за цією ознакою.
«Мене звати Костянтин Омеля і я гей. Можливо це і є мій перший публічний камінг-аут. Я хочу заявити про те, що все своє життя я відчуваю себе вигнанцем із суспільства за ознакою причетності до ЛГБТК+ спільноти. Я не маю достатніх прав, щоб жити тим життям, яким хочу. Необхідні зміни в законодавстві і більше інформації про те, хто такі ЛГБТК+, бо незнання викликає агресію у суспільстві. Нехай ця сорочка у вашому гардеробі говорить про вашу позицію і цінності».

Comments


bottom of page