top of page

OMELIA представляє новий дроп
“ЕТНО” — новий дроп редизайн-сорочок OMELIA, на який дизайнера Костянтина Омелю надихнула поїздка до Карпат, де українські жінки досі виконують вишивки на сорочках, як і сотні років тому. У новому дропі дизайнер хоче показати традиційну українську вишивку у новому переосмисленому вигляді.


У дропі “ЕТНО” вишивка виконана на білих і чорних сорочках. У новій колекції дизайнер поєднав кристали і стеклярус срібного, золотого і червоного кольорів. Уся вишивка виконується вручну, кількість камінців на деяких з них сягає 800 штук.

Головним елементом дропу є сорочка з вишитими пташками, які дивляться одна на одну. Птахи — це символи Божественного світу, кохання та весни.

Усі сорочки у дропі підходять як дівчатам, так і хлопцям. Дизайнер не розділяє людей за гендерною ознакою.


“Сьогодні як ніколи важливо пам‘ятати, що ми — українці. Наша культурна спадщина є сильною зброєю проти ворога. Відтепер вишиванки стануть постійною лінійкою в бренді OMELIA. Це моє щире бажання плекати рідне культурне надбання”, - каже дизайнер бренду Костянтин Омеля.


Презентація дропу “ЕТНО” відбулася напередодні Дня Незалежності у львівському концепт-сторі PERSONALITY в оточенні зелені, квітів та української музики. Візуальним оформленням презентації займалась флористка зі Львова Юлія Окрушко. На події вона вдало передала дух недоторканної української природи та створила атмосферу справжнього лісу.Comments


bottom of page