top of page

Пробудження: весняна колекція бренду O'KRYK

Зустрічаємо весну в актуальних сукнях, сорочках та спідницях.

Зима завжди виснажує нас, і щороку ми чекаємо на весну, щоб пробудитися, відродитися та розпочати новий етап. У повітрі відчувається довгоочікуваний подих оновлення та свіжості, і настає наступний виток року — пробудження. Такий простий та зрозумілий перехід, який ми часто не помічаємо, став темою весняної колекції бренду O'KRYK.


«Ми хочемо відобразити цю простоту та передати її в речах колекції, фактурах та силуетах. У кожної з нас свій графік, ритм та напрямок, і з огляду на це, ми намагались зробити одяг максимально практичним, але не лишити його тендітності. В колекції присутні м’які лінії, крій по косій, жіночні об’ємні спідниці, а також речі різної довжини, що балансують колекцію і дають змогу знайти свій весняний образ кожній», — говорить про новий сезон засновниця бренду Олена Крикун.

Бренд залишається вірним своїй філософії — класичні речі адаптуються під наші реалії і набувають нового дихання. З сезону в сезон O'KRYK обирають силуети, фактури та кольори, які будуть актуальні завжди, незважаючи на швидкоплинність моди.В весняній колекції переважають приталені силуети в спідницях та сукнях, але є і позиції з вільною посадкою, як от бавовняні сорочки, широкі віскозні брюки на резинці та двобортне вовняне пальто. Кольорова гама переважно стримана — бежевий, сірий, чорний, молочний. Яскравим акцентом на весну стає тільки синій електрик.З цьогорічних гостро трендових речей в колекцію додали мікро-шорти — досить сміливий елемент одягу, який можна доповнити м’яким бралетом без чашок і легко збалансувати з сукнею сіткою. O'KRYK пропонує два варіанти сітки більш і менш прозорий. Увагу також привертає і головна сукня колекції з об’ємною спідницею та тендітним верхом на бретелях. Вона виконана з натуральних тканин та має стриманий металевий фініш, що додає їй витонченості.


В цьому сезоні повернулася і улюблениця багатьох клієнток O'KRYK — спідниця в складку в двох кольорах в сірому та чорному. Її легко доповнити будь яким топом з колекції, жилетом, светром або сорочкою з бомбером. Весняна колекція українського бренду вже доступна на сайті.

Kommentare


bottom of page