top of page

Український бренд OBRAZOK презентує свою першу колекцію “Pleasure” SS22 під час війниУкраїнський бренд OBRAZOK презентує свою першу колекцію “Pleasure” SS22, яка вийшла під час війни попри всі перешкоди, адже весна також прийшла не дивлячись ні на що.


Основний посил колекції: наше життя - шалені вибухи насолоди, а не ворожі вибухи снарядів. Дизайнер Образок Тетяна вважає, що кожна мить життя повинна залишати в пам'яті яскравий спалах приємних емоцій.


В першу колекцію увійшло всього 7 моделей, кожна доступна до замовлення в чотирьох кольорах: синій, блідо-рожевий, лавандовий, фуксія. Акцент йде на лаконічність, якість, комфорт. Всі моделі - це яскрава база, котра буде актуальна тривалий час.

Для створення трендового фешн образу дизайнер пропонує комбінувати речі з колекції між собою: міні спідниця чи широкі прямі штані зі спенсером або сукнею-сорочкою максі, сукня-жилет разом з сукнею з об'ємним рукавом, сукня міді з глибоким розрізом спереду зі спенсером. Комбінувати між собою можна не лише моделі, а й кольори.


Колекція доступна для замовлення по всьому світу, окрім Білорусі та росії, на офіційному сайті бренду та в соціальній мережі Instagram. Частина коштів з продажу йде на допомогу ЗСУ.


Comments


bottom of page