top of page

OBERIG дарує обручки захисникам України, які одружуються під час війниОстанні кілька тижнів ювелірний дім OBERIG працював над великим і дуже важливим благодійним проєктом, спрямованим на підтримку захисників і захисниць України. Бренд вирішив виробляти й дарувати обручки військовим, які одружуються під час війни.


«В OBERIG ми знаємо, що любов переможе все. Ми віримо що літо в нас ніхто не відбере, і вже в липні ми бачитимемо щасливих молодят біля Оперного театру в Одесі чи на вулицях Києва. Та поки нам гірко й боляче від того, що війна в Україні триває вже два місяці, а кількість жертв і зруйнованих міст з кожним днем зростає. Війна – найстрашніше, що може статися. На жаль, тепер ми знаємо це на власному досвіді. Але ми також знаємо, що на війні є місце не лише горю та смерті, а й народженню нового і світлого», — говорять в OBERIG.
Від 24 лютого поруч із сотнями жахливих і трагічних новин ми змогли побачити багато прекрасних історій – про військових, бійців тероборони, нацгвардійців, рятувальників, які саме під час війни вирішили відсвяткувати кохання й побратися. OBERIG пропонує всім військовим, нацгвардійцям, бійцям тероборони, рятувальникам і поліційникам, які збираються побратися й хочуть отримати обручки, звернутися до бренду, написавши в Instagram чи на пошту. Каблучки передадуть військовим безплатно, коштом ювелірного дому.Comments


bottom of page