top of page

Nyura представляє нову колекціюVil’na - новий дроп від бренду жіночого одягу Nyura, присвячений силі, незламності, свободі, красі та безмежній хоробрості українок.


“Ти vilʼna бути собою”


Поєднання чітких ліній і плавності, сексуальності зі скромністю, відвертості зі скритістю, спокою з екстравагантністю “На створення дропу, безсумнівно, нас надихнула жінка в сучасності. Українки, які всьому світу показали, як можна поєднати неймовірну силу з красою та легкістю. Войовнича муза, яка тримає світ на своїх плечах. Боронить та надихає. В новому дропі ми поєднали строгі лінії та плавність, легкість, відвертість та откровенність, сексуальність і скромність. Кожна знайде в ньому свою емоцію.”


Новий дроп - це відродження бренду. Новий його подих та нова історія. Виконаний в темно-синьому кольорі, що несе в собі особливий сенс та перегукується з ідеями дропу. Синій колір асоціюється з внутрішньою гармонією, духовністю, мудрістю, спокоєм. Майже всі позиції дропу виготовлені з тенселу. Це тканина натурального походження, шовковиста на дотик та комфортна в будь-яку пору року.
Comments


bottom of page