top of page

Norba представляє нову колекціюЦе перша колекція Norba, яку бренд розробив з початку повномасштабного вторгнення в Україну – нова поетична капсула, що передає саму суть українського літа.Ідея нової колекції полягає в тому, щоб показати світу, яким чудовим і мрійливим буває українське літо, сповнене зелені, квітів та сонячного сяйва.Сумуючи за домом, засновниці бренду хотіли втілити в речах з колекції SS’23 відчуття щирого щастя від гармонії з природою, яке для багатьох українців є найважливішою асоціацією з теплим сезоном. При створенні колекції дизайнерка знайшла натхнення та незмінну енергію в улюблених місцях: серці України — Києві, та чарівному Балі.
З точки зору візуальної естетики, Norba демонструє складний баланс між елегантністю та невимушеним повсякденним стилем. Нова колекція створена відповідно до цілей сталого розвитку бренду. У виробництві використано віскозну пряжу Ecovero для трикотажу та добре відомий поціновувачам бренду регенерований нейлон Econyl® для купальників і спортивного одягу. Щодо кольорової гами, нова колекція демонструє широкий спектр насичених відтінків разом із новим квітковим принтом.
Мінімалістичний чи яскравий, для залу чи для відпочинку – одяг від Norba стане незамінною частиною гардеробу. Послуговуючись принципами любові до себе та свідомого образу життя, команда Norba робить одяг, що вдало вписується у будь-які повсякденні справи – спорт, прогулянки, відпочинок чи навіть робота.
Comentarios


bottom of page