top of page

Новий art season у ЦУМІ: колаборація з українським художником WAONE INTERESNI KAZKI
Вже традиційно головний універмаг ЦУМ країни відкриває осінній сезон запуском арт-вітрин – цьогоріч у колаборації з відомим українським художником Володимиром Манжосом, який також розробив серію ілюстрацій для пакетів центрального універмагу.


Креативна команда київського ЦУМу запрошує всіх поринути у казковий світ яскравих образів художника-мураліста Володимира Манжоса, також відомого під псевдонімом WaOne Interesni Kazki. Його монументальні розписи можна зустріти як в Україні, так і далеко за її межами – США, Індії, Франції, Данії, Іспанії, Марокко та ін.


Разом з креативною командою універмагу Володимир Манжос створив унікальне оформлення для семи вітрин на основі своїх ключових робіт та символічних зображень. У кожній вітрині представлені сюрреалістичні образи, що поєднують у собі містику та науку: тигр із крилами, мавпа з червоними очима, що світяться, музичні інструменти, ігрові та геометричні фігури.
Вітрини доповнені об'ємними арт-об'єктами та механізованими елементами у форматі екранів із миготливим оком, що також перегукується з творчістю автора. Патерн зоряного неб використаний як фон, що об’єднує всі вітрини в єдину сюжетну композицію.


«Я дуже задоволений спільною роботою над вітринами у ЦУМі. Хлопці з креативної команди приємно здивували: їхні ідеї були справді крутими і незвичайними. Вони змогли зрозуміти суть мого мистецтва та гармонійно адаптували його під формат вітрин. Результат перевершив мої очікування», – коментує Володимир Манжос.


До проєкту презентації арт-сезону також був запрошений аудіодизайнер, який розробив атмосферний музичний супровід для вітрин, заснований на сприйнятті картин художника. Цей звуковий експеримент дає змогу глибше зануритися та відчути сутність, закладену автором.


Не пропустіть новий арт-сезон у ЦУМі та зустріч із художником, котра відбудеться у форматі public-talk 23 вересня в лофт-просторі універмагу. Деталі про реєстрацію будуть опубліковані на сторінках соціальних мереж.Comments


bottom of page