top of page

Парфумована вода зі змінним блоком My Way Intense від Giorgio Armani
Giorgio Armani My Way Intense Eau De Parfum Refill — змінний блок для флакона з розпилювачем. Бренд Giorgio Armani підтримує тренд на екологічність і відповідальне споживання, тому чудовий флакон з фірмовою кришкою-каменем зроблений так, щоб знову й знову заповнюватися улюбленим ароматом. Змінний блок дає змогу легко й просто заповнити флакон з розпилювачем, і зробити це самостійно. Досить перевернути рефіл і налити коштовний еліксир в оригінальний флакон, не втративши жодної краплі.
My Way Intense — квітковий деревний аромат для жінок, випущений у 2021 році. Парфумер — Карлос Бенаїм (Carlos Benaim). Це інтенсивніша та яскравіша версія улюблених парфумів My Way, і так само, як оригінал, вона присвячена різноманіттю культур, які збагачують світ. Композиція запрошує захопитися унікальними парфумерними дарами, зібраними в різних куточках нашої чудової планети та об’єднаними в незрівнянний гармонійний аромат.
Початковий акорд представлений італійським бергамотом з Калабрії в компанії апельсинового квіту з Єгипту. Серце — дует абсолю туберози, яка збирається вручну в Індії, в регіоні Майсур. У чуттєвому шлейфі вершкові ноти сандала вплетені в бурбонську ваніль з Мадагаскару.


Comments


bottom of page