top of page

Новий аромат My Way Intense від Giorgio ArmaniПроживайте особливі миті свого життя, які закарбовуються у вашій пам’яті, ще яскравіше з незабутньою ароматичною композицією жіночої парфумованої води Armani My Way Intense. Вона нагадуватиме вам про кожен крок на вашому шляху до самопізнання та сповнені змісту враження від подорожей.


Саме цей заклик ознаменував появу аромату Armani My Way Intense, створеного в дусі свого попередника. Його кришечка, як і раніше, нагадує дорожній оберіг. Форма флакона не змінилася, а більшу інтенсивність аромату підкреслює колір скла, яке тепер біля денця забарвлено в синій відтінок.

Giorgio Armani My Way Intense Eau De Parfum — квітковий деревний аромат для жінок, випущений у 2021 році. Парфумер — Карлос Бенаїм (Carlos Benaim). Це інтенсивніша та яскравіша версія улюблених парфумів My Way, і так само, як оригінал, вона присвячена різноманіттю культур, які збагачують світ. Композиція запрошує захопитися унікальними парфумерними дарами, зібраними в різних куточках нашої чудової планети та об’єднаними в незрівнянний гармонійний аромат.


Початковий акорд представлений італійським бергамотом з Калабрії в компанії апельсинового квіту з Єгипту. Серце — дует абсолю туберози, яка збирається вручну в Індії, в регіоні Майсур. У чуттєвому шлейфі вершкові ноти сандала вплетені в бурбонську ваніль з Мадагаскару.
Бренд Giorgio Armani підтримує тренд на екологічність і відповідальне споживання, тому чудовий флакон з фірмовою кришкою-каменем зроблений так, щоб знову й знову заповнюватися улюбленим ароматом. Виробництво аромату відрізняється «вуглецевою нейтральністю» завдяки відповідальному та екологічному отриманню інгредієнтів, а також участі у програмах захисту лісів.


Comments


bottom of page